İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Üyesidir. 

SERBERST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR ERSAN ERYILMAZ

      SMMM Ersan Eryılmaz, Güngören Tic.Ms.Lis. Muhasebe, AİBÜ Gerede MYO Muhasebe bölümü Ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur.

 

      2004 yılında Mali Müşavirlik şirketinde çalışmaya başlamış, o tarihten bu yana, muhasebe, denetim, vergi  alanlarında, farklı sektörlerde çalışmalarda bulunmuştur.

 

    Mesleki faaliyetlerinin yanısıra, bilgisayarlı muhasebe, vergi mevzuatı, mali tablolar, bordrolama & SGK konularında kamu ve özel kurumlara eğitimler veren Ersan Eryılmaz, bin beşyüzden fazla muhasebe meslek personeli yetiştirmiştir. 

 

        Geliştirdiği çözüm ortaklıkları ile her anlamda güvenilir bir meslek mensubu olduğunu kanıtlamıştır. 2015 yılında, girişimcilik ruhunu takip ederek kendi Mali Müşavirlik şirketini kurmuştur. 

 

       "Sürekli öğrenmek, araştırmak , bilgiye ulaşmak ve paylaşarak değer yaratmak" temel prensibiyle hareket etmektedir. 2021 yılı itibariyle, çalışma arkadaşları ve çözüm ortaklarından oluşan 12 kişilik bir ekiple mesleki faaliyetlerini sürdürmektedir. 

     İSMMMO , istanbul'da faaliyet gösteren Serbest Muhasebeci ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerin bağlı olduğu, kanunla kurulmuş resmi meslek kuruluşudur. 

HAKKIMIZDA

      Türkiye vergi mevzuatları ve kanunları çerçevesinde, mali tabanlı sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimiz, çeşitli sektörlede uzmanlıkla inşa edilmiş güçlü bir veritabanı na dayanmaktadır.

 
      Temel misyonumuz,  sürekli öğrenmek , araştırmak , bilgiye ulaşmak ve paylaşarak değer yaratmaktır.   Bu hedefimiz ile, kuruluşumuzdan itibaren  
teknolojiye, süreçlere ve personele sürekli yatırım yaptık, yapıyoruz ve yapacağız.

 

      Hizmet verdiğimiz vergi mükelleflerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla olan ilişkilerimizi her zaman açık, şeffaf ve dürüst bir anlayış ile yürütmeye gayret ederiz. Tutamayacağımız sözler vermez, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz.

     Vergi mükelleflerimizi, gerçekten ihtiyaç duymadıkları yatırımlar yapmaya asla yönlendirmez, pahalı maliyet tuzaklarına düşmemeleri için rehberlik ederiz.